הדברת נמלים

ריסוס נמלים

ריסוס נמלים נעשה לפני הקיץ ובמהלכו. הנמלים מגיחות מהקינים עם בוא האביב ואז גם חודרות לתוך המבנים. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, לעסקים, למוסדות ציבור ולאתרים אחרים. ניתן למצוא סוגי נמלים וביניהם נמלת האש שהפכה להיות נפוצה באזורים רבים בארץ. חברת נתנאל – ברק גולד בנייה ואחזקה בע"מ מתמחה  בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

ריסוס נמלים – עם אחריות

ריסוס נמלים נחשב ליעיל למספר חודשים ולכן, מקובל לעשותו בהתחלת הקיץ. אז הן נעלמות מהארונות, ממשטח השיש במטבח וממקומות אחרים. במקרים מסוימים לצמיתות, ולעיתים, עד לקיץ הבא. אז יש צורך לרסס שוב. מדביר מוסמך ומיומן יכול להצליח לפתור את הבעיה מהשורש ואז הדבר יביא הקלה רבה לדיירים והשוהים במבנה. ניתן לרסס בשבילים בהם נוהגות הנמלים לעבור והדבר ייתן מענה חלקי. דרך טובה מאוד היא לנסות לחסל את המושבה הקיימת מתחת לאדמה ואת המלכה האם האחראית לייצור הנמלים. עושים זאת על ידי הנחת מזון המכיל רעל בקרבה לקן. הוא מגיע בצורת אבקה, גרגרים או ג'ל. מה שקורה בפועל הוא שהנמלים לוקחות אותו פנימה לקן ואז המלכה נוגסת בו ומורעלת. הפתרון ייתן מענה יעיל  וארוך טווח.  מדביר מוסמך חייב לעבוד עם רישיון המונפק לו על ידי המשרד להגנה על איכות הסביבה. זאת לאחר שעבר קורס הדברה ועמד בדרישותיו בהצלחה. 

ריסוס נגד נמלים – ביצוע בפועל

הריסוס נערך בתאריך מוסכם לאחר שהוסבר למדביר על מהות הבעיה. במקרים רבים, יש צורך להכין את הבית ולנקות ארונות לאחסון מזון. כאשר הן נקיים וריקים יכול המדביר לרסס בהם ולאחר מכן לחלק הוראות התנהלות לשעות ולימים הקרובים. לרוב, ניתן להשתמש בהם במידית וללא חשש. 

הדברת נמלים יעילה ובטוחה

חברת נתנאל – ברק גולד בנייה ואחזקה בע"מ מתמחה  בתחום ומומלץ לקבל ממנה ישרות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, הכנת תכנית עבודה, עמידה בלוח הזמנים שנקבע, מחירים ותנאים נוחים ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך זמן. הם ישמחו לשרת כל לקוח ואין זה משנה אם הוא חוזר או חדש.

הדברת נמלים באמצעות מומחים

אם יש לכם נמלים בבית, אתם וודאי כבר יודעים כי מדובר בסיוט! מטורף איך יצור קטנטן יכול לגרום לנו לכל כך הרבה סבל. זה מתחיל בטפטופים, כמה נמלים על השיש ואז עוד קצת על הרצפה במטבח עד שבאיזשהו רגע אתם קולטים שאתם חיים בין נחילי נמלים. ואז מתחיל המסע, חומר הדברה כזה או אחר, ניסיונות חוזרים ונשנים אשר אינם מצליחים. תנו לנו לחסוך לכם, הדברת נמלים עושים באופן מקצועי! ברק הדברות היא חברה וותיקה המתמחה בתחום ההדברה. אתם רגע לפני בית נקי מנמלים, בואו נתחיל.

הדברת נמלים-המלצות

קודם כל, חשוב להבין כי ישנם סוגים רבים של נמלים. מדביר מקצועי יכול לזהות את מאפייני הנמלה ולהתאים את ההדברה. יש להתאים את התהליך לצרכי הלקוח, הדברת נמלים מוצלחת מביאה בחשבון את מאפייני השטח וההבדלים הכרוכים בתהליך המתרחש בבית או בגינה. מעבר לכך, מומלץ להשתמש בחומרי הדברה אורגניים וירוקים ולמנוע כניסת כימיקלים מיותרים לשטחי הבית. כאשר אתם ניגשים לעבודה עם אנשי מקצוע מומחים כדאי לשים לב שמשאירים לכם את הבית נקי ומתאים למגורים בתום העבודה.

האם אני יכול לעשות את זה לבד?

פעמים רבות אנו נתקלים בדילמה הזאת אצל לקוחות. התשובה שלנו היא שאפשר לנסות לעשות הדברת נמלים באופן חובבני, אבל מומלץ מאוד להשתמש באיש מקצוע. איש מקצוע מומחה יסייע לכם להבין את שורש הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה אחת ולתמיד. אם כבר ניסיתם לבד, וודאי ראיתם שלנמלים יש נטייה לחזור בהמוניהן. רבים מן החומרים הנמכרים בחנויות הינם כימיים ומזיקים לבני אדם. מדובר בהתעסקות רבה ומתסכלת אשר עדיף להשאיר למומחה, בייחוד כזה המשתמש בחומרי הדברה אורגניים.

אני חייב דחוף מדביר

כשזקוקים לשירותי הדברה, מי כמונו יודעים  שזקוקים להם בדחיפות! צרו קשר עוד היום, ברק הדברות ונוכל לצאת לדרך לעבר בית נקי ממזיקים. אנו חברה עם וותק וניסיון של שנים, מתחייבים לתהליך מקצועי, מהיר ואדיב. נבין תחילה את היקף הבעיה, נרד לשורש ונמצא פתרון אשר ידאג לכך שביתכם יהיה נקי מנמלים לחלוטין!

נמלים בבית

הגיע הקיץ ואיתו שלל מזיקים וחרקים. לא משנה כמה הבית נקי, מתוקתק ונטול שאריות מזון מפוזרות- אין זה מונע מהתפשטות נמלים בבית. פעמים רבות ננסה תחילה לפתור את הבעיה לבד, כי למה שנוציא כסף על יצור כזה קטן. זו היא חשיבה מוטעית, קשה להיפטר מהתפשטות כזו בכוחות עצמכם ללא איש מקצוע. ריסוס נמלים הוא הפתרון המושלם והיעיל ביותר למאה אחוז הצלחה. אם אתם מחפשים מדביר מומלץ בירושלים, ברק הדברות הוא המקום בשבילכם. איתנו תוכלו להיות בראש שקט ולדעת שיש פתרון לבעיה הטורדת אתכם.

איך להיפטר מבעיית נמלים בבית

הנמלים חיות במושבות גדולות ובראשן מלכה. המלכה מפעילה את כל נחילי הנמלים בחיפוש מזון אשר יגיע עד אליה. לצערנו, רק המתה של המלכה מובילה לסיום ההתפשטות ועזיבת הנגע את שטח הבית. הנמלים מפרישות חומר ייחודי הנקרא פורמון. חומר זה משמש עבורן סוג של תקשורת ובאמצעותו הן יכולות לסמן לעצמן את הדרך ואף לאותת על סכנות ולהעביר מסרים. ריסוס נמלים מתחיל בהבנה היכן הן מקננות והתאמת הפיתיון המושלם. לאחר שהמדביר הבין היכן להציב את הפיתיון, נותר רק לחכות שהן ייקחו את הרעל בעצמן אל המלכה. בשונה מריסוס, בתהליך כזה לא יוכלו הנמלים להתריע על סכנה. תהליך זה חוסך את השימוש בחומרים כימיים ומהווה פתרון יעיל ומהיר. אז אם אתם מחפשים מדביר מומלץ בירושלים נראה שמצאתם את הדרך המושלמת להיפטר מהקן.

המלצות

פעמים רבות, כאשר יש נגע קשה בבית כדאי להשתמש גם בשיטת פיתיון הג'ל וגם בשיטת ריסוס נמלים, על מנת לתת מענה מקיף להתפרצות ברחבי הבית. אם אתם גרים באזור ירושלים, כדאי שתיכנסו לחפש מדביר מומלץ בירושלים מכיוון שהעבודה עם צוות מקצועי ובעל ניסיון קריטית במיוחד בתחומים אלו. חשוב לוודא שאיש המקצוע ששכרתם משתמש בתכשירים המאושרים בידי המשרד להגנת הסביבה ולדאוג לבריאותכם ובריאות יקיריכם.

בואו נצא לדרך

אחרי שהבנתם שהגיע הרגע ואתם זקוקים לצוות מומחים, פשוט תיכנסו לאתר של ברק הדברות, חברה בעלת מוניטין וניסיון של שנים רבות בהדברת מזיקים מוצלחת.