הדברת טרמיטים

ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטים מתבצע בשיטות מיוחדות המצליחות לחסל מפגע חמור זה. השירות ניתן לבתים פרטיים, למוסדות ממשל וציבור, לעסקים ועוד. נזקם של טרמיטים גדול מזה של נמלים בגלל שהם אוהבות לרכסם ברהיטים, דלתות ואביזרי עץ אחרים. הנזק הינו, לרוב, בלתי הפיך ויש לפתור את הבעיה במהירות האפשרית. חברת ברק הדברות מתמחה  בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

ריסוס טרמיטים – עם החדרת חומר רעיל

ריסוס טרמיטים נעשה בשיטות מתקדמות במטרה להעלימם כליל. הטרמיטים דומים לנמלים אבל די קשה להבחין בהבדלים ביניהם. יחד עם זאת, קיימים סימנים להימצאותם כמו שאריות כנפיים שלהם, נסורת עץ שנושרת מריהוט כדומה. במקרה של חשד ניתן להקיש על דלת שנפגעה ולקבל רעש חלול המעיד כי היא מכורסמת מבפנים. הטרמיטים מגיעים בעיקר מקינים בתוך האדמה וסוללים להם נתיבי בוץ עד לריהוט. שיטת טיפול אחת היא על ידי החדרת חומר רעיל מרוכז לתוך הרהיט הפגוע. מה שעושים בפועל הוא קדיחה במילימטרים ספורים לתוך הרהיט והחדרת רעל בלחץ. הטרמיטים נושאות אותו לקן והוא מושמד בעקבות זאת. שיטה אחרת היא קידוח לתוך המרצפות לטובת החדרת החומר הרעיל לקיני הטרמיטים. גם כאן ההחדרה נעשית בלחץ. קיימות הנחיות לדיירים לאחר טיפול זה. מדבירים רבים נותנים אחריות רבת שנים בגלל יעילות הטיפולים הללו.

טיפול בטרמיטים עם הסמכה ורישיון

מדביר מוסמך מקבל רישיון לעבודתו לאחר שלמד בקורס רשמי המוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה. הרישיון מעיד כי הוא סיימו בהצלחה לאחר שעמד בכל הדרישות. החומרי להדברת טרמיטים נחשבים למיוחדים ויש צורך להכירם ולדעת איך להשתמש בהם. יש לעשות את ההדברה כדי לחסל את המפגע הקשה הנ"ל.

מדביר טרמיטים מקצועי

חברת ברק הדברות מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים והמינים בשיטות מתקדמות כמו הדברה כימית וביולוגית שאינן רעילות, על מנת שתוכלו לחזור ביום ההדברה ולהמשיך החייכם ללא המזיקים. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות החברה? פנו אלינו דרך אתר הבית או דרך הטלפון ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

הדברה נגד טרמיטים

הטרמיט הוא אחד מן המזיקים הקשים ביותר לזיהוי. מקום מושבם הוא בתוך העץ של הרצפה, הדלתות וחפצי ריהוט שונים. אם יש לכם חשד כי אתם סובלים מנגע זה, תוכלו לבדוק זאת באמצעות דפיקה על העץ, אם תרגישו שהוא חלול מבפנים- זה עשוי להיות סימן מסגיר. הדברה נגד טרמיטים היא קריטית בחשיבותה על מנת למנוע נזקים רבים.אנו ממליצים לפנות אל ברק הדברות חברה בעלת מוניטין רב ומומחיות בתחום.

איך מתבצעת הדברה נגד טרמיטים

הדברה נגד טרמיטים הינו תהליך מורכב הדורש איש מקצוע. התהליך מתבצע באמצעות קידוח חורים במקום הנגוע. אל תוך החורים נחדיר צינורות עם חומר רעיל, המשמיד את הנגע תוך דקות. שימו לב,  אם אתם חושדים כי ביתכם נגוע עליכם לטפל בכך באופן מידי. התעלמות עשויה להוביל להתפשטות ניכרת והקמת מושבות בשלל מקומות שונים ברחבי ביתכם. בהדרגה, לא יהיה שטח ברצפה ובדלתות ללא הנגע, דבר המהווה סכנה ועלול לעלות לכם באלפי שקלים לתיקון הנזקים הרבים.

המלצות

אנו ממליצים לכם לא להישאר עם זה לבד. אם אתם חושדים כי הבית נגוע, התבוננו תחילה בדלתות. זהו לרוב, מקום תחילת פעולתם. אם מדובר בנזק ניכר, ייתכן ותוכלו לראות עץ אכול באזור המשקופים. פעמים רבות לא ניתן לראות את הנזק, ויש לדפוק על העץ ולהרגיש האם הוא חלול מבפנים. אם זו התחושה, כדאי לפנות לאיש מקצוע לייעוץ. ככל שנכה על הברזל בעודו חם, כלומר, נפעל כמה שיותר מהר- נוכל למגר את התופעה בקלות יחסית. אל תנסו לבצע את תהליך הקידוח לבד, גם אם זה נשמע פשוט, התהליך מצריך מומחיות והבנה של היקף התופעה. אל תדאגו כי יראו את החורים, ניסיון של שנים מוכיח כי אחרי סתימת החורים לא נשאר זכר ולא נוצר כל נזק לרהיטים.

יש לי טרמיטים בבית

אם גיליתם כי אכן מדובר בטרמיטים אנו ממליצים בחום לפנות לחברת ברק הדברות, חברה וותיקה ומומלצת. בהקלקת כפתור תוכלו לקבוע עוד היום שיחת ייעוץ ולצאת לדרך אל עבר בית נקי מחרקים ומזיקים.

הדברה של טרמיטים

הטרמיטים הם חרקים לבנים או חומים הדומים מעט לנמלים. מזיק זה עלול לגרום לנזק רב לבית ולריהוט, נזקים בשווי של אלפי שקלים! נזקים אלו מתרחשים מכיוון שהטרמיט ניזון מעץ, נייר ותאית. חרק הניזון מעץ, כפי שאתם בטח מבינים, עשוי לכרסם את רצפת הפרקט, קורות ומדפים ברחבי הבית. אם אתם חושדים שזה המתרחש בביתכם, כדאי לפנות עוד היום אל ברק הדברות, חברה המתמחה במזיקים. אם מצאתם נגע בבית, הדברת טרמיטים היא קריטית עבורכם.

הדברת טרמיטים-דגשים

טרמיטים חיים באזורים לחים. באמצעות חפירת מחילות הם בונים לעצמם מושבה, אשר בהדרגה, מבלי שניתן  לראות, יכולים להגיע אל מתחת לרצפת ביתכם ולהתחיל לחפור גם בה. הם הופכים את העץ לחלול ומתקיימים בתוכו, כך שהם בלתי נראים, אך לא תוכלו לפספס את הנזק המתמשך שהם משאירים. המקום הראשון בו הם פוגעים אלו דלתות הבית, אם אתם רואים את העץ בקרבת המשקופים אכול מעט- זה צריך לעורר את חשדכם.  חשוב להבין, כי אם לא מזמינים הדברת טרמיטים במהירות, הם מתפשטים ויכולים להקים שלל מושבות ברחבי הבית. תוכלו לזהות זאת בוודאות באמצעות מגע בעץ המעורר תחושה שפנים הדלת או הרצפה חלול.

תהליך ההדברה

לאחר שגיליתם שאתם אכן סובלים מהתפשטות זו, הגיע הזמן לפתרון. הדברת טרמיטים מתרחשת באמצעות קידוח חורים קטנטנים במקום הנגוע. בתוך החורים נחדיר צינורות עם חומר רעיל שישמידו את הנגע וימנעו המשך התפרצות. אין מה לדאוג, אנו סותמים את החורים בסוף התהליך בקלות וללא השארת סימנים. מובן כי זהו תהליך המחייב איש מקצוע ואין לבצע אותו לבד בשל מורכבותו. לאחר החדרת החומר הרעיל, הטרמיטים מתים תוך דקות בודדות ואתם יכולים להיות בראש שקט ובית נקי ממזיקים. החומר אותו אנו מפזרים מונע את הישנות התופעה ויכול להחזיק בתוך המערכת שנים רבות.

אני רוצה להזמין הדברה

טוב מאוד! זה הזמן להיכנס לאתר של ברק הדברות, העסק בעל שיטות ההדברה המוצלחות והמוכחות ביותר. צרו איתנו קשר ובצעו עוד היום את הצעד הראשון אל עבר בית נקי ממזיקים.

טרמיטים בבית

לא פשוט לאתר טרמיטים בבית, אך את הנזקים שהם עושים קשה מאוד להסוות ולהתעלם מהם. החרק הקטן חי בתוך מקומות לחים וניזון בעיקר מעץ. חייהם במושבות הנבנות באמצעות חפירת מחילות, יכולים להביא אותם  אל הדלתות, המשקופים והרצפות שלכם. זה לא משחק ואין להקל ראש בתופעה זו.  עליכם לבדוק זאת ולעשות ריסוס טרמיטים בידי איש מקצוע! אם אתם מחפשים הדברה בירושלים, פנו עוד היום אל ברק הדברות חברה בעלת וותק וניסיון של שנים בתחום.

מה לעשות כשיש טרמיטים בבית?

אם אתם חושדים כי ביתכם נגוע ויש טרמיטים בבית, נמליץ לבדוק תחילה את הדלתות והמשקופים. לצערנו, לרוב  קשה מאוד לשים לב לנזק עד שהמצב חמור. אם בכל זאת אתם מעוניינים לבדוק לבד, נסו לדפוק על העץ ולראות אם הוא מרגיש חלול מבפנים- אם כן, ייתכן ומצאתם את מקור הנגע. הטרמיטים מקימים מושבות רבות ברחבי הבית ומתפשטים בקצב מהיר, על כן ריסוס טרמיטים בידי מומחה הוא הפתרון היחידי לסיום התופעה! בכל מקום תנאי השטח מעט שונים, לכן נמליץ לחפש מומחה לפי אזור- אם אתם חיים בירושלים חפשו חברת הדברה בירושלים המתמחה בתנאים המתאימים לעיר. אל תהססו לפנות לייעוץ ראשוני עם איש מקצוע, שכן, ראוי להדגיש שבעיה זו לא תיפתר בכוחות עצמה!

דגשים

אין להקל ראש בנגע טרמיטים בבית. אל תשכחו שמדובר בנגע בלתי נראה, אך קיים בהחלט ונזקיו יכולים להגיע לעלויות של אלפי שקלים ואף יותר. אין לבצע לבד את תהליך ריסוס טרמיטים מכיוון ומדובר בתהליך קידוח חורים והתעסקות עם חומר רעיל המצריך את הידע והמומחיות של איש מקצוע. בתוך החורים ישנם צינורות עם קומפרסורים המוציאים חומר רעיל- הקפידו לעבוד עם חומרים המתאימים לעץ. אם אתם מחפשים חברת הדברה בירושלים היכנסו לאתר וקבלו הצעת מחיר.

בואו נצא לדרך

טוב, אז הבנתם כבר עד כמה אתם זקוקים לשירותינו. כל שנותר לכם לעשות הוא פשוט להיכנס לאתר של ברק הדברות, העסק המשפחתי הנודע ולקבל עוד היום ייעוץ טלפוני והצעת מחיר לעבודה בתנאים מעולים.