הדברת עכברים

מדביר עכברים

מדביר עכברים מספק שירות ללקוחות פרטיים, לעסקים, למוסדות ממשל וציבור ועוד. הוא בעל רישיון מטעם המשרד להגנה על הסביבה. ניתן למצוא שתי שיטות להדברת עכברים בהן הוא משתמש בהתאם לצורך ולמצב. ניתן להזמינו לאורך כל השנה ובעיקר בחודשי הקיץ עת פעילות החרקים והמכרסמים המזיקים מתגברת. חברת ברק הדברות מתמחה  בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

מדביר עכברים – מקצועי ויעיל

מדביר עכברים יקבל מהלקוח מידע לגבי גודל הבעיה. יש קושי להעריך את כמות העכברים הנכנסת למבנה או מסתובבת בחצרות. הסיבה היא כי יש קושי לראותם אבל ניתן לזהות סימנים להימצאותם. כך שאריות מזון שכורסם, גללים והפרשות ועוד. על פי כל אלו יתכנן המדביר את פיזור המלכודות או הרעלים. שיטה אחת היא שימוש במלכודות אשר לוכדות את המכרסם בתוכם. אחת היא עם קפיץ והשנייה עם דבק המרוח על השטח התחתון. בכל אחד מניחים מזון האהוב עליהם המושך אותם פנימה. אלו נחשבות למלכודות הומניות כי, לרוב, העכבר משוחרר בשטח מרוחק פתוח. שיטה אחרת היא פיזור פיתיונות רעל באזורים נבחרים ובנתיבי ההגעה שלהם. שימוש ברעל מחייב ידע נרחב אותו מקבלים בעת השתתפות בקורס למדבירים.  יש צורך לפזר רעלים מבלי לגרום לנזקים לבני אדם או לחיות המחמד שלהם. ניתן, כמובן, לעשות שימוש בשתי השיטות להשגת אפקט מרבי.

טיפול ממוקד ונקודתי

כל טיפול ייעשה בהתאם לסיטואציה ויהיה ספציפי לטובת פתרון מוחלט של הבעיה. השירות יכול להימשך גם מספר ימים ובמהלכו תיבדקנה המלכודות, יוחלף מזון, יוסיפו פיתיונות ועוד. הכול עד שאחרון העכברים יסולק בדרך אחת או שניה. השירות ניתן לבתי מלון, לצימרים, למפעלי מזון, לחנויות וקניונים, לבתים ועוד.

שירות איכותי, מקצועי ואדיב

חברת ברק הדברות  מעניקה שירותי הדברה הכוללים ייעוץ, עמידה בזמנים, מחירים ותנאים נוחים וכדומה. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודי הנושא, וכן, ממתן שירות מוצלח ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת שברשותם לכל לקוח הזקוק להם.

עכברים בבית

אוי לא! מצאתם גללי עכברים בבית ואתם מתחילים לחשוד. קשה לדעת את היקף התופעה, לפעמים נחשוב כי מדובר בעכבר אחד ונגלה כי למעשה אנו מארחים משפחה, בנוסף למשפחה שלנו ברחבי הבית, הארונות, המגירות ומקומות נסתרים וחשוכים נוספים. המזיק המתוק הזה אוהב במיוחד את המטבח שלנו, שם הוא יכול לנשנש בשלווה ולגרום לכך שאנו מבזבזים כסף רב או אוכלים מזון שאינו נשמר בתנאים היגייניים. יש לזכור שמכרסם זה עשוי להעביר מחלות ולא נועד לחיים לצד בני אדם באותו הבית. כדאי להתייעץ עם מדביר עכברים מצוות המומחים של ברק הדברות, חברת ההדברה בעלת וותק רב וניסיון.

מה עושים כשיש עכברים בבית

עדיף שלא להיכנס לסאגה המוכרת של לקנות מלכודת, לשים פיתיון ולחכות, שכן מדובר בפתרונות נקודתיים בלבד אשר אינם יורדים לשורש הבעיה. כשיש עכברים בבית מומלץ לפנות לעזרת מדביר עכברים מקצועי העובד עם חברת הדברות המשתמשת בחומרים אורגניים וירוקים. במידת האפשר, אנו משתדלים למצוא את הפתרון שהכי פחות מזיק עבורכם ועדיין להיות הומאניים גם לבעלי החיים. רבות מן המלכודות הנמצאות כיום בשוק משתמשות בשיטות אכזריות ומזיקות, איתנו תוכלו להיות רגועים שלא כך המצב.

תהליך העבודה

אם הגעתם לנקודה שאתם מחפשים חברת הדברות כנראה שהמזיקים כבר משבשים את חייכם. אנו מבינים אתכם ומברכים את ההחלטה להזמין מדביר עכברים ולהשיב את השליטה לביתכם. צרו קשר עוד היום ונוכל לצאת לדרך. בתור התחלה, אחד מן המומחים שלנו יבין את היקף התופעה ויאתר את הנגע, נדאג להבין במדויק מה גורם לכניסת העכברים הביתה. פעמים רבות, מדובר בחור המסתתר מאחורי אחד הארונות בבית ויש לסתום את החור על מנת למנוע את הישנות התופעה. נוודא כי לכדנו את העכברים הנמצאים בביתכם ואף פיזרנו חומרים אשר ימנעו מהם לחזור, כך שתוכלו להיות בטוחים ונטולי דאגות שהבעיה עברה.

הזמנת שירותי הדברה

הגיע הזמן להיכנס לאתר של ברק הדברות חברה מובילה בתחום ולצאת לדרך. אנו מתחייבים על עבודה בטוחה ויעילה המותאמת לצרכים שלכם ומתחייבים לשים קץ במהירות ומקצועיות.