הדברת חולדות

מדביר חולדות

מדביר חולדות מספק שירותים ללקוחות פרטיים, לעסקים, למוסדות ציבור וממשל ולכל מי שנזקק להם. יש צורך לבצע הדברת חולדות באופן שיטתי וביעילות מבלי לפגוע  בבטיחות הדיירים והשוהים במקום. לצורך סילוק והשמדת בעלי החיים הללו יש צורך לעשות שימוש ברעלים מיוחדים. הפעולות ניתנות לביצוע לאורך כל ימות השנה אבל מתגברות לקראת האביב והקיץ שבו פעילות המזיקים האלו עולה. חברת ברק הדברות מתמחה  בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

מדביר חולדות- ביעילות רבה

מדביר חולדות מבסס את עבודתו על שתי שיטות. האחת הנחת  מלכודות במקומות נבחרים. כך, בעיקר ליד מקומות אליהם הן מגיעות לאכול. זוהי השיטה הטובה ביותר מבחינת מניעת סבל לבעלי החיים הללו ומבחינת הבטיחות לאנשים השוהים במקום. את החולדות הנתפסות משחררים במקום מרוחק ופתוח. דרך שנייה היא הנחת פיתיונות במחילות האכלה המחסלות את החולדות. ניתן לשלב בין שתי השיטות. שימוש ברעלים מחייב ידע רב. המדביר פועל עם רישיון הניתן לו לאחר שלמד את הנושא בקורס מקצועי ומוכר רשמית, לאחריו הוא קיבל רישיון רשמי המעיד כי עמד בהצלחה בכל התחייבויותיו. ניתן למצוא מגוון רעלים מוכרים ומותרים לשימוש והאתגר הינו להתאים את האחד לכל סיטואציה.

שירות לאתרים רבים

שירות הדברה זה ניתן לבתי מלון והארחה, לצימרים באזורים כפריים בהם ניתן למצוא חולדות ועכברים, למפעלי מזון העוסקים בכל סוגי המזון כולל לבעלי חיים ועוד. יש צורך להיערכות לקראת עבודת המדביר. מנהלי המקומות יכינו וינקו את המקום וגם יסלקו חפצים מיותרים מהמבנים והחצרות וכדומה. בנוסף, יספקו מידע למדביר על המקומות הבעייתיים אליהם מגיעות החולדות, ההדברה נעשית תוך זמן קצר יחסית שאורכו תלוי בכמות המשימות שיש לבצע.

שירות הדברה נגד חולדות מקצועי  

ברק הדברות מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר הכולל ייעוץ, עמידה בלוח זמנים, מחירים משתלמים, אחריות מורחבת וכדומה. הצוות הפועל בחברה הינו בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיע ממתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחות עסקיים ופרטיים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת לכל לקוח ולשרת גם אותו בהצלחה רבה.